XUNTA DIRECTIVA:

  • PRESIDENTE: JUAN CARLO S EIRIZ LOPEZ
  • VICEPRESIDENTA 1: ESPERANZA MEILÁN CABALEIRO
  • VICEPRESIDENTA 2: ESPERANZA FERNÁNDEZ IGLESIAS
  • SECRETARIO XERAL: JUAN CARLOS CAINZOS GOMEZ
  • TESOREIRO: LUIS MANUEL EDREIRA FRAGA
  • VOCAL 1: NOELIA PÉREZ ESTÉVEZ
  • VOCAL 2: FRANCISCO ISRAEL TILVE GARCÍA
  • VOCAL 3: JOSÉ ÁNGEL SEGUÍN CID
  • VOCAL 4: SALVADOR FONTÁN VILELLA
  • VOCAL 5: CRISTÓBAL BOUDJENANE NÚÑEZ

 

COMISIÓN DELEGADA:

1.- CLUBE PATIÑO – ESTAMENTO DE CLUBES

2.- CLUBE NEKA – ESTAMENTO DE CLUBES

3.- CLUBE TKDENODO – ESTAMENTO DE CLUBES

4.- CLUBE NATURAL SPORT SADA – ESTAMENTO DE CLUBES

5.- CLUBE TAEKANART – ESTAMENTO DE CLUBES

6.- JOSÉ U. LOREN RODRIGUEZ – ESTAMENTO DE TECNICOS

7.- NOELIA GÓMEZ FABELLO – ESTAMENTO DE ÁRBITROS

8.- OSCAR A. REY VILLAR – ESTAMENTO DE DEPORTISTAS

9.- LAURA LORENZO AMOEDO – ESTAMENTO DE DEPORTISTAS

 

Soporte Informático – Juan Carlos Caínzos Gómez – soporte@taekwondogalego.gal

Comunicación
Director José Cid Sueiro jsecid@gmail.com
Web Juan Carlos Caínzos Gómez administracion@taekwondogalego.com
Prensa Milagros Alonso Rodríguez comunicacion@taekwondogalego.com

 

Dpto. Técnica
Directora Noelia Pérez Estévez direcciontecnica@taekwondogalego.gal
1º Técnico José María Vega Sánchez
Arbitraxe
Director área combate Juan Carlos Quintana Domínguez arbitraxe@taekwondogalego.com
Directora área técnica Esperanza Meilán Cabaleiro lualpanto@gmail.com
Responsable de Formación María Bautista Maestre

 

Dpto. Combate
Director Deportivo Modesto González Arias direcciondeportiva@taekwondogalego.gal
Seleccionador Absoluto e Sub21 Miguel Ángel Cortegoso Estonllo
Seleccionador Xunior e Cadete Pablo Carou Varela
Técnico Absoluta José Antonio Ríos Cortegoso
Técnico Sub 21 Cristóbal G. Boudjenane Núñez
Técnico Xunior Raúl Bouzas Somoza
Técnico Cadete Daniel Torrado García
Técnico CGTD Jesús Elías Benito Díaz

DPTO. DE HAPKIDO:

– Director técnico: Antonio García Gómez – hapkido@taekwondogalego.gal
– Responsable Hapkido base: Fidel Gómez González
– Responsable de organización y arbitraje: Javier Delgado Corzo