CADETE

SELECCIÓN GALLEGA CADETE OPEN DE ESPAÑA
NOMBRE  CLUB
CADETE FEMENINO
-29 ADA HERMELO HEBE
-33 NADIA BOUZAS KAE
-37 NOA ROMERO NATURAL
-37 CARLA SABORIDO SUH SPORT
-37 SILVIA OTERO MAT´S
-41 ELISA FERNANDEZ GARRAPUCHO
-41 NOA SANTAMARIA NATURAL
-44 CARME SANTAMARÍA NATURAL
-47 PAULA LAMEIRO KWON
-51 TANIA LÓPEZ PATIÑO
-55 CARLA SANCLEMENTE PATIÑO
-59 HELENA GARCÍA DOBOK
-59 INÉS GONZÁLEZ MACE
+59 MARÍA ABRIL VIQUEIRA BOUDSPORT
+59
CADETE MASCULINO
-33 VÍCTOR VIDELA NATURAL
-33 PABLO TORRADO SUH SPORT
-37 GETACHEW BARRAL NATURAL SADA
-37 BRAIS SÁNCHEZ COUTO
-37 ANXO VIDAL NATURAL
-41 MAURO FENTANES MACE
-41 JAVIER OTERO KAE
-45 ALBERTO MARTÍN NATURAL SADA
-49 BRAIS CANOSA SUH SPORT
-53 ALEJANDRO CERNADAS NATURAL SADA
-57 MATEO BOUDJENANE BOUDSPORT
-61 RAUL BRUN SARES
-65 PABLO FIGUEIRA BOUDSPORT
+65 TUDOR CIOBANU HEBE
+65 MARCO GARCIA NEKA

 

 

XUNIOR

Obxecto: Open de españa 2020 S.G. Junior
Data: 21-22/03/2020
Lugar: Benidorm
Horarios:
Horario pesaxe:
Marxe da pesaxe:
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
Aitana Fariña Mallon -42 MANIOTAS
Miriam Villar Perez -44 TAO
Maria Ferreiro Dominguez -46 COUTO
Lucia Montemuiño Martinez -46 NATURAL SPORT
Pendiente de convocatoria -49
Alessandra Imparato Pomares -52 PATIÑO
Yadira Reimundez Queimadelos -55 MAT´S
Cloe Iglesias Rial -59 PATIÑO
Irene Montemuiño Martinez -59 NATURAL SPORT
Ainoha Garcia Rodriguez -63 COUTO
Fatima Martinez Fernandez -63 COUTO
Noa Perez Quintero -68 COUTO
Desiree Rivadulla Lorenzo 68 SUH SPORT
Elisabeth Piedras Gonzalez 68 PATIÑO
Julian Feijoo Gomez -45 COUTO
Ignacio Remuiñan Lamas -45 NATURAL SPORT
Fernando Davila Rodriguez -48 KAE SPORT
Samuel Meilan Irago -51 TAO
Adrian Abeijon Priegue -51 NATURAL SPORT
Giovanni Imparato Pomares -55 PATIÑO
Lois Tomas Gonzalez -55 NATURAL SPORT
Isaac Blanco Piñeiro -55 MANIOTAS
Diego Alvarez Fernandez -59 NATURAL SPORT SADA
Sebastian Medranda Piedra -63 MACE SPORT
Adrian Salanova Liste -63 MANIOTAS
Martin Conde Abad -63 COUTO
Iago Mallo Pena -68 TAO
Sergio Troitiño Amoedo -73 MAT´S
Yeray Sabugueiro Mora 78 NATURAL SPORT

 

 

ABSOLUTA

 

Obxecto: Open de España Data: 20 al 22 Marzo 2020
Data de saída: Regreso:
Lugar: Open de España
Saída dende:
Regreso dende: Horario:
Aloxamento en:
Localidade/Provincia/ País:
Responsables: Miguel Cortegoso
Tlfs: ou
Listado de convocados/as:
Nome e apelidos: Peso (Kg.) Club
CORTEGOSO LIMA, SARA 46 MACE-SPORT
GONZALEZ NOVOA, MARÍA 49 COUTO
PÉREZ PARRADO, ALMA MARÍA 53 SUH
OGÉA COSTAS, UXÍA 53 MACE-SPORT
ORTIZ BENITO, ARLET 57 MAT´S
TRIGO CARBALLO, LETICIA 57 HEBE
GARCÍA VIDAL, MIRYAM 62 PATIÑO
PARDO DOS SANTOS, LORENA 62 GARRAPUCHO
GARCÍA MARTÍNEZ, CATIA 67 MAT´S
CATIÑEIRA ECHEBERRÍA, TANIA MARÍA MÁS 73 HEBE
PAZ ALBORES, ALEJANDRO 58 NATURAL
MARTÍNEZ LIJO, DIEGO 63 NATURAL
PAZOS PAVÓN, ARTAI 63 MACE-SPORT
PATIÑO POMBAL, PABLO 68 PATIÑO
PARADA MARTÍNEZ, MANUEL 68 NATURAL
IGLESIAS ÁLVAREZ, BRAIS 74 NATURAL
FERNÁNDEZ REY, JOSÉ 74 NATURAL
TROTIÑO AMOEDO, RUBÉN 80 MAT´S
CORRALES FERREIRO, DANIEL 87 PATIÑO
MARTÍNEZ CASTILLO, JUNOR LUCIANO MÁS 87 NEKA
GARCÍA MARTÍNEZ, IVÁN MÁS 87 MAT´S
VEIGA FREIRA, JESÚS MANUEL MÁS 87 MAIOTAS
AMOEDO LOSADA, CRISTOBAL MÁS 87 AS SPORT