CIDADE DE RIVEIRA – SELECCION GALEGA
29-feb-20
Listado de convocados: TÉCNICA FREE
Categoría Género Nome e apelidos: Clube Indiv Pareja Trío Indiv Pareja Quinteto
1 Cadete Masculino FRANCISCO RAMOS NATURAL RIBEIRA X GAL 1
2 MANUEL PAZ ALBORES NATURAL RIBEIRA X GAL 1
3 IAGO GIL HEBE X GAL 1 X X
4 ANTON SABIN HEBE X GAL 2 X
5 HUGO SANCHEZ HEBE X GAL 2 X X
6 LOIS CALO NATURAL RIBEIRA X GAL 2
7 MARCO GARCÍA NEKA X GAL X
8 Femenino LAURA ALVAREZ NEKA X GAL 1 X
9 YAIZA VELO NATURAL SADA X GAL 1 X
10 LOLA SOTO NATURAL SADA GAL GAL 1
11 ÁNGELA PAZ HEBE X X X X
12 Junior Masculino TOM FERNANDEZ KIAP X X
13 DANIEL AREÁN NEKA X X
14 RUBÉN GALDO NATURAL SADA X GAL X X
15 IAGO FRAGA KIAP X GAL
16 ADRIÁN ANTOLIN KIAP X GAL
17 JOAQUIN FERNANDEZ TAO X
18 SERGIO MOSCOSO TAO X
19 AIMAR BERMUDEZ TAO X
20 Femenino ZAIDA VELO NATURAL SADA X CAR X X
21 SARA PENA PATIÑO X GAL
22 KARLA NOVO NEKA X GAL X
23 LUCIA COSTAS YIDAM X X
24 NURIA GARCIA ESCOLA LUCENSE X X
25 ANTIA NEIRA ESCOLA LUCENSE X X
26 PAULA PIÑEIRO ESCOLA LUCENSE X X
27 LAURA RODRIGUEZ TAO X
28 LAURA GONZALEZ TAO X
29 IREA ABUIN NATURAL SADA X GAL X
30 Senior 1 Masculino ALEJANDRO LOSADA NEKA X GAL GAL 1
31 ALEJANDRO LOSADA TAO X GAL
32 CARLOS REY NEKA X GAL GAL 2
33 ÁLVARO PORTELA HEBE X X GAL 2
34 MANUEL PAZ HEBE X X X
35 GABRIELE SANTOMÉ HEBE X X GAL 1
36 SAMUEL ALVES TAO X X GAL 1
37 URIEL PEREIRA TAO X X
38 JORGE POSADA TAO X X
39 ALLAN GUAGUA TAO X X
40 MARCOS SILVA MACE SPORT X GAL 2
41 MIGUEL BARREIRO YIDAM X X
42 Femenino RAQUEL GILLÉN TAO X X
43 BÁRBARA DI MARTINO HEBE X X X GAL 1
44 ELENA VARELA NEKA X GAL 2
45 RAQUEL LOSADA TAO X X
46 CELIA GARCIA TAO X X GAL 1
47 LAURA VAZQUEZ TAO X X X GAL 2
48 FATIMA RODRIGUEZ TAO X X
49 EIRIM VAAMONDE YIDAM X X
50 SOPHIE DRESCHER YIDAM X X
51 Senior 2 Femenino NOELIA PÉREZ HEBE X X
52 ELENA PÉREZ TAO X X
53 Masculino BRAIS GONZALEZ SEUNGSPORT X
54 PEDRO MORA TAO X X
55 Master 1 Femenino SONIA PÉREZ HEBE X X
56 Masculino NICOLAS LASNE TAO X X
57 Master 2 Masculino JUAN JOSÉ COSTA TAO X X
58 OSCAR REY KIAP X X
59 Femenino ESPERANZA FERNÁNDEZ COUTO X X
60 SANDRA GARDINI YIDAM X
61 Master 3 Masculino RAMÓN MACE SPORT X
62 Master 4 Femenino ENCARNA QUINTELA HEBE X
63 Masculino JOSE LUIS RODRIGUEZ BIOSBARDO X
Solicitudes Clubs Junior Femenino Iria Rodriguez HEBE X X X
Cadete Femenino Kyra Estévez NATURAL RIBEIRA X X
Junior Femenio Ana López NEKA X X
Seleccionador responsable da categoria:
Jacobo Ríos Cortegoso
direcciontecnica@taekwondogalego.gal
662077628